Emirates rozwija partnerstwo z Philippine Airlines

17 sierpnia 2023 09:27
Emirates i Philippine Airlines rozwijają swoją współpracę, co umożliwi podróżnym emirackiego przewoźnika więcej możliwości przesiadkowych w ramach rozbudowanej siatki połączeń filipińskiego partnera z Manili, Cebu oraz Clark.
Reklama
Dotychczas, podróżni Emirates mogli korzystać tylko z opcji przesiadkowych w Manili, co ograniczało ich możliwości transferu do mniejszych miast na Filipinach. W ramach partnerstwa pasażerowie zyskają dostęp do dziesięciu dodatkowych połączeń przesiadkowych przez Cebu oraz Clark. Równocześnie, podróżni Philippine Airlines otrzymali możliwość bezproblemowej przesiadki na wybranych trasach Emirates do Jordanii, Wielkiej Brytanii, Republiki Południowej Afryki, Arabii Saudyjskiej, Portugalii i Omanu.


Współpraca oznacza, że pasażerowie mogą korzystać z siatek połączeń obu przewoźników podczas przygotowywania wyjazdu, a w trakcie jego realizacji - korzystać z jednego biletu, umożliwiającego dotarcie do celu. Emirates posiada ofertę rejsów w rejon Filipin od 1990 roku i na ten moment wykonuje nawet dwadzieścia pięć rejsów do Manili, Cebu i Clark w tygodniu. Co ciekawe, emiracki przewoźnik jest jedynym na filipińskim rynku z ofertą skierowaną do pasażerów podróżujących w ramach Emirates First Class.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy