Rusza projekt "Itaka podróżuje i inspiruje"

2 czerwca 2023 11:00
Itaka udostępni bazę wiedzy o podróżach w formie video i podcastów. Dzisiaj premiera projektu, który w zupełnie inny sposób będzie dostarczać wiedzę, inspirować i zachęcać do podróży swoich słuchaczy.
Reklama

Projekt video "Itaka podróżuje i inspiruje" będzie jedną z największych w polskim Internecie baz wiedzy dotyczącą podróżowania, skierowaną nie tylko do klientów Itaki, ale i do wszystkich użytkowników Internetu.

- Itaka konsekwentnie dąży do wprowadzania innowacji, które inspirują i przekształcają sposób komunikacji. Zmiana komunikacji na video to kamień milowy w rozwoju firmy, który jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników Internetu, w tym również naszych klientów – komentuje Piotr Henicz, wiceprezes Itaki.


Jednym z elementów projektu jest nowoczesne i profesjonalne studio nagrań, które zapewnia optymalne warunki do nagrywania treści audiowizualnych.

W projekcie uczestniczą głównie pracownicy biura, którzy zostali wybrani w wyniku przeprowadzonego wewnętrznie castingu na "Twarze Itaki".

- Pierwszy materiał jest już dostępny w popularnych aplikacjach podcastowych takich jak: Spotify, Apple Podcasts, YouTube i Google Podcasts. W początkowej fazie projektu, nowe odcinki będą udostępniane raz na dwa tygodnie, ale już teraz zachęcamy do subskrybowania, słuchania i komentowania – dodaje Monika Radomska, Social Media & Brand Manager Itaki.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy