airBaltic przedłuża realizację kilku tras o zimę

22 maja 2023 08:21
airBaltic zapowiedział powiększenie swojej zimowej siatki połączeń o Katanię, Maltę, Porto i Walencję. Każda z tras miała mieć charakter rotacji sezonowej, lecz ich ponadprzeciętna popularność zachęciła przewoźnika do przedłużenia realizacji lotów o zimę.
Reklama
Oznacza to, że pasażerowie łotewskiego przewoźnika mogą rezerwować przelot z Rygi do wskazanych miast europejskich z wylotem w nadchodzącym sezonie zimowym. Połączenia na Maltę oraz do Porto i Walencji będą wykonywane w całym okresie zimowym z częstotliwością dwóch rejsów tygodniowo, natomiast trasa do sycylijskiej Katanii będzie realizowana tylko przez kilka pierwszych tygodni sezonu zimowego, wracając dopiero do letniego rozkładu airBaltic w przyszłym roku.


- airBaltic w planowaniu swojej siatki połączeń uwzględnia życzenia pasażerów. Katania, Malta, Porto i Walencja są bardzo pożądanymi kierunkami urlopowiczów, m.in. z uwagi na gwarancję słonecznego wypoczynku w bliskości morza lub oceanu - przekazał łotewski przewoźnik.

Decyzja o uzupełnieniu zimowego oferowania o Katanię, Maltę, Porto i Walencję zapadła po ogłoszeniu przez airBaltic swojej największej, jednorazowej ekspansji. Kilkanaście dni temu airBaltic zapowiedział uruchomienie aż jedenastu tras zimowych ze swoich czterech baz operacyjnych.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy