airBaltic zainaugurował sezon letni z Wilna

8 maja 2023 09:38
airBaltic zainaugurował letnią ofertę lotów z wileńskiego portu z czterema nowymi połączeniami wakacyjnymi do Hiszpanii, Francji i Grecji. Oznacza to, że łotewski przewoźnik będzie realizował z Wilna trzynaście tras europejskich.
Reklama
W ostatnich dniach airBaltic uruchomił połączenia do czterech wakacyjnych kurortów śródziemnomorskich w ramach swojej letniej ekspansji z Wilna. Mowa o połączeniach do Malagi, Nicei, Heraklionu i na Majorkę. Każda z tych tras realizowana jest w trwającym sezonie letnim z częstotliwością dwóch rejsów tygodniowo samolotami Airbus A220-300. Połączenie do Andaluzji będzie jednym z najdalszych w wileńskiej ofercie przewoźnika, z czasem przelotu sięgającym pięciu godzin.

- airBaltic skutecznie spełnia swoją obietnicę łączenia mieszkańców państw bałtyckich z europejskimi aglomeracjami. Wraz z inauguracją letniej siatki połączeń z Wilna, tamtejsi podróżni stali się bogatsi o nowe kierunki wakacyjne. Cieszę się, że współpraca z Vilnius Airport układa się w taki sposób, umożliwiając nam ekspansję, która jest atrakcyjna z punktu widzenia pasażerów - skomentował Mantas Vrubliauskas, wiceprezydent airBaltic ds. planowania siatki połączeń.


- airBaltic jest ważnym i wieloletnim partnerem litewskich lotnisk. Cieszę się, że przewoźnik zdecydował się na rozwój swojego wileńskiego oferowania. Udział airBaltic w litewskim rynku przewozów lotniczych rośnie z każdym rokiem, co potwierdza zaufanie pasażerów do usług przez niego świadczonych - dodał Tomas Zitikis ze spółki Lithuanian Airports.

W trwającym sezonie letnim airBaltic ma swojej ofercie trzynaście tras z Wilna. Poza Malagą, Niceą, Heraklionem i Majorką to również: Ryga, Tallin, Berlin, Hamburg, Monachium, Amsterdam, Bruksela, Paryż oraz Dubrownik.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy