airBaltic zapowiedział współpracę z Turkish Airlines

3 maja 2023 09:10
airBaltic zainicjował współpracę "code-share" z Turkish Airlines. W ramach partnerstwa airBaltic i Turkish Airlines będą "współdzielić" trasę z Rygi do Stambułu i z powrotem. Niedawno, łotewski przewoźnik wznowił realizację połączeń do Stambułu po przeszło dekadzie.
Reklama
Porozumienie obu przewoźników weszło w życie 1 maja 2023 roku i objęło realizację połączeń RIX-IST-RIX oraz IST-RIX-IST. Współpraca oznacza, że airBaltic i Turkish Airlines mogą zaproponować swoim pasażerom do dwóch rotacji na tym kierunku każdego dnia.

- Cieszę się, że udało się porozumieć z Turkish Airlines, naszym wieloletnim partnerem. Współpraca umożliwi bałtyckim pasażerom na więcej możliwości dolotowych do Stambułu, a stamtąd dalej w świat. Nie mogę się doczekać długofalowego i udanego partnerstwa - skomentował Martin Gauss, szef airBaltic.


- To znakomita wiadomość dla naszych biznesowych podróżnych i turystów. Współpraca sprawi, że więcej pasażerów znad Morza Bałtyckiego będzie mogło odkryć uroki Stambułu i Turcji. Jednocześnie, to okazja dla Rygi do przyciągnięcia tureckich podróżnych - dodał Bilal Eksi, szef Turkish Airlines.

airBaltic przywrócił trasę z Rygi do Stambułu 2 kwietnia 2023 roku w ramach letniej ekspansji obejmującej dwadzieścia połączeń wakacyjnych.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy