Emirates zwiększa liczbę połączeń do Sydney i Melbourne

23 stycznia 2023 15:42
Linie Emirates zwiększają liczbę połączeń do dwóch głównych miast – Sydney i Melbourne. Linie lotnicze wznowią również usługi do Christchurch w Nowej Zelandii przez Sydney, oferując nową trasę dla Australijczyków na trasie trans-Tasman.
Reklama
Od 26 marca br. zwiększy liczbę lotów z dwóch do trzech dziennie między hubem Emirates w Dubaju przez Singapur do Melbourne, a od 1 maja rozpocznie się również trzecie bezpośrednie połączenie do Sydney. Rozszerzenie usług jest następstwem niedawnego ogłoszenia linii lotniczej dotyczącego podwójnych codziennych lotów do Brisbane, począwszy od 1 czerwca. Loty obsługiwane będą trzyklasowym samolotem Boeing-777 300ER oferującym pasażerom miejsca w klasach ekonomicznej, biznes i pierwszej.

Do połowy roku linie Emirates będą obsługiwać 63 połączenia tygodniowo do Australii, które będą w stanie przewieźć ponad 55 tys. pasażerów tygodniowo do i z głównych miast Australii. Melbourne i Sydney zostaną przywrócone do lotów na poziomie sprzed pandemii, co jest znaczącym kamieniem milowym w przywracaniu przez linię lotniczą usług w Australii. Zwiększenie przepustowości wspiera ożywienie turystyki, zapewniając podróżnym jeszcze większy dostęp do i z Australii, a także zwiększając możliwości handlowe i biznesowe dzięki dużej 22-tonowej ładowności oferowanej przez boeinga 777-300ER.

Nowo przywrócone trzecie połączenie Dubaj-Melbourne oznacza, że linie Emirates udostępniają nową opcję połączeń między Singapurem a Melbourne, aby zaspokoić duży popyt między obydwoma miastami, a także zaoferować klientom charakterystyczne, zróżnicowane produkty i usługi. Połączenie z Christchurch przez Sydney, które rozpocznie się 26 marca, będzie dla pasażerów jedyną możliwością lotu między tymi dwoma miastami A380, flagowym samolotem Emirates.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy