Emirates wracają do Hongkongu

17 stycznia 2023 14:48
Linie lotnicze Emirates wznawiają codzienne, bezpośrednie połączenie z Dubaju do Hongkongu.
Reklama
Od 29 marca 2023 r. Emirates zwiększą częstotliwość lotów do Hongkongu do 14 tygodniowo, dodając do istniejącego codziennego połączenia Dubaj-Hongkong przez Bangkok bezpośredni lot na trasie Dubaj–Hongkong. Wznowione usługi zapewnią większą pojemność, wybór i elastyczność dla podróżnych, ponieważ linia lotnicza kontynuuje rozszerzanie swojej globalnej działalności zgodnie z utrzymującym się popytem na podróże międzynarodowe.


Obsługiwany przez samolot Airbus A380 rejs Emirates EK380 wyruszy z Dubaju o godz. 10:45 i dotrze do Hongkongu o godz. 22:00 czasu lokalnego. Lot powrotny EK381 wyruszy z Hongkongu o godz. 00:35 i dotrze do Dubaju o godz. 05:00 czasu lokalnego. Przywracając loty Dubaj-Hongkong EK380/EK381, Emirates odpowiadają na rosnący popyt na tej trasie i oferują podróżnym wybór lotu bez przesiadek lub z przesiadką w Bangkoku. Bilety można rezerwować na stronie emirates.com, w aplikacji Emirates App lub za pośrednictwem biur podróży. Podróżni są również zachęcani do sprawdzenia najnowszych wymogów dotyczących podróży.

Hongkong jest jednym z kluczowych kierunków azjatyckich w ofercie Emirates. Przewoźnik z Zatoki Perskiej potwierdza swoje zaangażowanie we wspieraniu odbudowy Hongkongu po pandemii. Zwiększone oferowanie pozwoli obsłużyć podróżnych wyruszających z Dubaju lub przesiadających się w Dubaju z innych miast. Przez cały okres pandemii linie Emirates wspierały lokalną społeczność, utrzymując połączenia handlowe między Hongkongiem a innymi strategicznymi rynkami w swojej siatce połączeń, z powodzeniem importując i eksportując towary za pośrednictwem swojego działu frachtu lotniczego, Emirates SkyCargo.

Fot.: Materiały prasowe
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy