Z Zielonej Góry do Taby w Egipcie

20 grudnia 2022 10:58
W sezonie zimowym polecimy z Zielonej Góry do egipskiej Taby. Połączenie zostanie uruchomione w ramach promocji województwa lubuskiego we współpracy z Urzędem Marszałkowskim.
Reklama
Pierwszy samolot do Egiptu odleci w najbliższą środę (21.12). Rejsy do Taby będą odbywać się raz w tygodniu, co środę, aż do 15 lutego. Wakacyjne pakiety z wylotem z Zielonej Góry będzie można kupić za pośrednictwem biura podróży Itaka. Turystów na zimowe ferie do egipskiego kurortu zabiorą boeingi 737 Polskich Linii Lotniczych LOT.

- Cieszymy się, że dzięki współpracy wielu firm i instytucji mieszkańcy województwa lubuskiego zyskują kolejną możliwość wakacyjnego wypoczynku, tym razem w sezonie zimowym. Mamy nadzieję, że ta propozycja również spotka się z zainteresowaniem. Już miesiące letnie pokazały, że loty z Zielonej Góry do zagranicznych wakacyjnych mają potencjał – mówi Stanisław Wojtera, prezes PPL.

W sezonie letnim z Zielonej Góry można było polecieć czarterem do tureckiej Antalyi, a PLL LOT uruchomiły wakacyjne połączenia. Połączenie do Taby będzie pierwszym zimowym czarterem do Egiptu w historii lotniska w Babimoście.

Taba to miejscowość turystyczna położona w Egipcie, w północnej części zatoki Akaba, będącej z kolei częścią Morza Czerwonego. Ze względu na swoje położenie nazywana jest często „Bramą na Synaj”. Turyści chwalą to miejsce między innymi ze względu na przepiękne rafy koralowe oraz doskonały punkt wypadowy do Izraela, Ziemi Świętej czy Jordanii. Taba jest świetną propozycją zarówno dla turystów lubujących się w urokach piaszczystych plaż, jak i dla zwolenników aktywnego wypoczynku czy sportów wodnych.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy