Norwegian bez lotów do Wrocławia. Co ze Szczecinem?

18 grudnia 2022 10:00
Analiza systemu rezerwacyjnego linii Norwegian wykazała, że przewoźnik za kilka tygodni wycofa się z Wrocławia. Niepewna jest też trasa że Szczecina. Trasa do Oslo Gardermoen z Dolnego Śląska przestanie być realizowana 8 stycznia 2023 roku.
Reklama
Najnowsza aktualizacja rozkładu lotów linii Norwegian wykazała, że norweski przewoźnik za kilka tygodni opuści Wrocław i być może Szczecin. Z systemu rezerwacyjnego skandynawskiej taniej linii wynika, że rotacja z Oslo Gardermoen do wrocławskich Strachowic zostanie zawieszona 8 stycznia 2023 roku. Nim to nastąpi, linia Norwegian wykona ostatnich 14 przelotów na tej trasie w obu kierunkach. Ostatni samolot w malowaniu norweskiego przewoźnika odleci z Dolnego Śląska o godzinie 22:10. Nieco dłużej będzie realizowana rotacja do szczecińskiego Goleniowa. Jeśli nic się nie zmieni, linia Norwegian wycofa się z Pomorza Zachodniego w ostatnich dniach trwającego sezonu zimowego, a dokładniej 25 marca 2023 roku. Ostatni podróżni odlecą do Norwegii o godzinie 19:15. Do tego momentu przewoźnik pojawi się w Szczecinie jeszcze 19-krotnie, z krótką przerwą na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku.

W przypadku rejsów ze Szczecina sytuacja nie jest przesądzona. Może okazać się, że linia Norwegian nie zdążyła jeszcze uzupełnić letniej siatki połączeń o szczecińską rotację. W takim wypadku powinno to nastąpić najpóźniej w najbliższych tygodniach.


Trasa do Wrocławia została uruchomiona w kwietniu br., natomiast połączenie do Szczecina zostało wznowione po pandemii koronawirusa w czerwcu br. Podsumowując, w przyszłym sezonie letnim linia Norwegian będzie latała do Oslo Gardermoen z trzech polskich lotnisk: Rębiechowa, Balic i Lotniska Chopina.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy