Enter Air poleci dla niemieckiego TUI

26 listopada 2022 12:54
Linia Enter Air będzie realizowała połączenia dla niemieckiego oddziału TUI w przyszłorocznym sezonie wakacyjnym. Przewoźnik umieści w tym celu jedną maszynę Boeing 737-800 w Karlsruhe. Polski samolot ma latać na sześciu trasach wakacyjnych.
Reklama
Z informacji "Rynku Lotniczego" wynika, że linia czarterowa Enter Air w przyszłorocznym sezonie wakacyjnym poleci dla niemieckich turystów. Przewoźnik będzie realizował sześć połączeń czarterowych z Karlsruhe w Badenii-Wirtembergii na zlecenie niemieckiego oddziału biura turystycznego TUI. W tym celu linia Enter Air umieści w niemieckim mieście jedną maszynę średniego dystansu Boeing 737-800. Przebazowanie samolotu nastąpi w czerwcu przyszłego roku.


W szczycie sezonu letniego samolot Boeing 737-800 w malowaniu linii Enter Air ma latać z Karlsruhe do sześciu kurortów wakacyjnych. Mówi się o połączeniach na Fuerteventurę i Gran Canarię (raz w tygodniu), Rodos i Kos (dwukrotnie w ciągu tygodnia), Kretę (z częstotliwością trzech rejsów tygodniowo) i Majorkę (aż pięciokrotnie na przestrzeni tygodnia).

Linia Enter Air rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku. Przewoźnik ma silną pozycję na rynku europejskim w segmencie przewozów czarterowych, realizując liczne połączenia wakacyjne na zlecenia największych biur turystycznych na kontynencie. Flota linii Enter Air składa się z 25 samolotów, w tym dwóch maszyn Boeing 737 MAX 8.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy