Wizz Air poleci z Polski do Leeds

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
29 września 2022 12:40
Linia Wizz Air zapowiedziała uruchomienie pięciu tras z Polski do Leeds/Bradford. Decyzja związana jest z zamknięciem lotniska Doncaster/Sheffield. Połączenia z Gdańska, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Lotniska Chopina wystartują już 31 października 2022 roku.
Reklama

Linia Wizz Air poleci z pięciu polskich miast do Leeds/Bradford. Przewoźnik pojawi się w West Yorkshire w odpowiedzi na zamknięcie pobliskiego lotniska Doncaster/Sheffield, które zawiesi swoją działalność 31 października 2022 roku w związku z nierentownością. Linia Wizz Air latała do tego portu z Gdańska, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Lotniska Chopina. I z tych samych polskich lotnisk poleci do Leeds/Bradford. Połączenia wystartują 31 października 2022 roku.


- Wizz Air stale rozwija swoją siatkę połączeń i ofertę dla polskich klientów. Z Polski linia lotnicza oferuje obecnie połączenia do Wielkiej Brytanii z jedenastu lotnisk, łącząc polskie miasta z wieloma aglomeracjami w Wielkiej Brytanii, co pozwala Polakom podróżować w celach turystycznych i zarobkowych. To także okazja do odwiedzin rodzin i przyjaciół. Leeds jest największym miastem w hrabstwie West Yorkshire. Miasto przyciąga turystów wspaniałą architekturą, wieloma muzeami, kawiarniami, restauracjami i teatrami. Leeds to także miasto zakupów, życia nocnego, uniwersytetów i sportu - zachęca linia Wizz Air.

- Stale dążymy do rozszerzenia naszej siatki połączeń z Polski, oferując kierunki w Europie i poza nią. Leeds to nasza najnowsza destynacja z Gdańska, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Warszawy, z której nasi polscy klienci mogą korzystać dzięki niskim cenom i nowoczesnym samolotom. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie pasażerów na pokładach samolotów linii Wizz Air z Polski do Leeds - dodała Evelin Jeckel, Network Officer w Wizz Air.

Połączenia do Doncaster/Sheffield nie są już dostępne w systemie rezerwacyjnym na zimę i przyszłoroczne lato, co miało jeszcze miejsce kilka godzin temu. Z Leeds/Bradford linia Wizz Air poleci jeszcze do Rumunii: Bukaresztu i Kluż-Napoki.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama