Emirates: Więcej lotów do trzech miast w RPA

28 września 2022 09:30
Emiracki przewoźnik potwierdził zwiększenie swojej obecności w Republice Południowej Afryki. Od 1 marca 2023 roku linia Emirates będzie latała do trzech południowoafrykańskich miast aż sześciokrotnie w ciągu dnia. Najwięcej lotów będzie do Johannesburga.
Reklama
Linia Emirates nieustannie odbudowuje swoją siatkę połączeń po pandemii koronawirusa. Na niektórych kierunkach przewoźnik rozwija się nawet prężniej niż przed globalną epidemią. Tak jest w przypadku Republiki Południowej Afryki, która już wkrótce będzie mogła pochwalić się aż sześcioma rotacjami dziennie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wszystko za sprawą ekspansji linii Emirates, która w najbliższych tygodniach zintensyfikuje swoją obecność na trzech południowoafrykańskich lotniskach. W ten sposób emiracki przewoźnik dowodzi istocie i strategicznej roli rynku lotniczego tym regionie.


Już 1 grudnia 2022 roku linia Emirates doda dwa połączenia tygodniowo z Dubaju do Durbanu, zwiększając łączną liczbę rotacji do siedmiu w tygodniu (raz dziennie). Nieco później, 1 lutego 2023 roku, przewoźnik wzbogaci swoje oferowanie do Kapsztadu, realizując od tego momentu dwie rotacje do najstarszego miasta w RPA każdego dnia. Lotów przybędzie również na trasie z Dubaju do Johannesburga, gdzie linia Emirates poleci aż trzykrotnie w ciągu dnia od 1 marca 2023 roku. W sumie emiracki przewoźnik będzie realizował aż sześć rejsów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich do Republiki Południowej Afryki dziennie, co przekłada się na 42 rotacje w skali całego tygodnia. Trasa do Johannesburga będzie częściowo realizowana samolotami Airbus A380.

Linia Emirates jest obecna na rynku południowoafrykańskim od 27 lat. W tym czasie przewoźnik przewiózł na trasach z i do Republiki Południowej Afryki przeszło 20 mln pasażerów.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy