ITA Airways poleci do Indii

13 września 2022 09:00
Następczyni Alitalii, ITA Airways, rozszerza swoją siatkę połączeń na subkontynent indyjski.
Reklama
ITA Airways kontynuuje rozbudowę swojej siatki połączeń dalekiego zasięgu. Nowym kierunkiem azjatyckim, który zaczną już w grudniu br. obsługiwać włoskie linie będzie międzynarodowy portu lotniczy im. Indiry Gandhi w New Delhi. Bilety na nowy bezpośredni lot z rzymskiego lotniska Fiumicino do stolicy Indii są już dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży ITA Airways. Nowe połączenie będzie obsługiwane samolotami Airbus A330.


Portal aviation24.be podaje, że zaplanowano trzy częstotliwości tygodniowo. Samoloty ITA Airways będą startować do New Delhi w każdy poniedziałek, środę i sobotę począwszy do 3 grudnia 2022 r. Wylot ze stolicy Włoch odbywać się będzie o 14:10, a przylot do Indii następować będzie o godz. 02:00 czasu lokalnego. W drogę powrotną do Europy samoloty ITA Airways wyruszać będę w każdy wtorek, czwartek i niedzielę o godzinie 15:50. Lądowanie w Rzymie przewidziane jest na godz. 08:10.

Dzięki nowemu lotowi do New Delhi, ITA Airways wzmacnia swoją obecność na rynkach azjatyckich. Już w listopadzie br. włoski przewoźnik poleci również z Rzymu do Tokio, a od grudnia br. do Malè na Malediwach. Celem nowego włoskiego przewoźnika narodowego jest przechwycenie połączeń tranzytowych pomiędzy rynkami zagranicznymi. W szczególności linie interesują trasy między Indiami a Niemcami, Hiszpanią, Francją i Ameryką Północną. Połączenie do New Delhi będzie 11 trasą międzykontynentalną ITA Airways, która obecnie oferuje już loty m.in. do Buenos Aires, Sao Paulo, Nowego Jorku, Bostonu, Miami i Los Angeles.

Fot.: Materiały prasowe

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy