Air Serbia uruchomi trasę do Chicago

16 lipca 2022 10:50
Linia Air Serbia zwiększa swoją obecność w Stanach Zjednoczonych. Przewoźnik uruchomi niedługo drugą amerykańską trasę do Chicago, która będzie realizowana samolotem Airbus A330-200. Dotychczas, linia latała tylko do Nowego Jorku.
Reklama
Linia Air Serbia podwoi swoją obecność za Ocean Atlantyckim. Przewoźnik poleci do Chicago, uruchamiając drugą rotację do Stanów Zjednoczonych po realizowanym od ponad sześciu lat połączeniu do Nowego Jorku. Trasa do Illinois powinna wystartować na wiosnę przyszłego roku wraz z dostarczeniem do Belgradu drugiego egzemplarza samolotu dalekodystansowego Airbus A330-200.


Serbski przewoźnik posiada zaledwie jedną maszynę Airbus A330-200, w związku z czym międzykontynentalna siatka połączeń linii Air Serbia pozostaje mocno ograniczona. Obecnie trwają negocjacje nad pozyskaniem drugiego samolotu Airbus A330-200. Jeśli wszystkie formalności zostaną uzgodnione na czas, maszyna trafi do Belgradu jeszcze przed końcem trwającego roku. Wówczas, przewoźnik będzie w stanie nie tylko otworzyć trasę do Chicago, ale również zainaugurować połączenie do Pekinu w Chinach.

Ponadto, linia Air Serbia przygotowuje się do zwiększenia częstotliwości lotów do Nowego Jorku z sześciu do siedmiu tygodniowo.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy