United Airlines wznowi rejsy do Melbourne

2 marca 2022 09:45
Linia United Airlines zapowiedziała powrót bezpośredniego połączenia z San Francisco do Melbourne. Trasa do Australii wróci do rozkładu amerykańskiego przewoźnika już 7 maja 2022 roku. Wznowienie rejsów będzie możliwe dzięki niedawnemu zniesieniu restrykcji w podróżowaniu do Australii.
Reklama
Australijczycy ponownie otworzyli swój kraj dla zagranicznych turystów. Wiadomość została z radością przyjęta przez światowych przewoźników, którzy zapowiedzieli prędkie odtworzenie australijskiej siatki połączeń do stanu sprzed pandemii COVID-19. Linia United Airlines słowa dotrzyma i już wkrótce wznowi bezpośrednie rotacje z San Francisco do Melbourne.


Połączenie zostanie zainaugurowane już 7 maja 2022 roku i będzie realizowane trzy razy w ciągu tygodnia (wtorek, czwartek oraz sobota). Start ze Stanów Zjednoczonych zaplanowany jest na godzinę 23:00, a lądowanie w Australii na godzinę 7:30. W drogę powrotną pasażerowie udadzą się o godzinie 9:30, aby o godzinie 7:00 tego samego dnia ponownie zameldować się w San Francisco. Na tej piętnastogodzinnej trasie będą operowały przede wszystkim samoloty Boeing 787-9 Dreamliner.

Rejsy z San Francisco do Melbourne nie są jedynym połączeniem do Australii w ofercie linii United Airlines. Amerykański przewoźnik lata także z Los Angeles i San Francisco do Sydney.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy