Emirates nawiązał współpracę z Saudyjską Agencją Turystyczną

21 lutego 2022 10:50
Linia Emirates nawiązała współpracę z Saudyjską Agencją Turystyczną. Partnerstwo ma przyspieszyć rozwój turystyczny Królestwa Arabii Saudyjskiej poprzez bogatą i przemyślaną kampanię promocyjną całego regionu. Przewoźnik obecny jest w tej części świata od ponad trzydziestu lat.
Reklama
Linia Emirates poinformowała o rozpoczęciu współpracy z Saudyjską Agencją Turystyczną w celu wsparcia turystyki w regionie. Partnerstwo ma zachęcić podróżnych z całego świata do przyjazdu do Arabii Saudyjskiej. Umowa została podpisana w Rijadzie w obecności najważniejszych przedstawicieli emirackiego przewoźnika oraz saudyjskiej organizacji.

- Porozumienie o wzajemnej współpracy z linią Emirates umożliwi Saudyjczykom dotarcie do ponad 120 miejsc na całym świecie oraz zachęci zagranicznych turystów do odwiedzin w naszym regionie, który przepełniony jest wspaniałymi i wyjątkowymi atrakcjami - powiedział Fahd Hamidaddin, dyrektor generalny Saudyjskiej Agencji Turystycznej.


W ramach długofalowej współpracy linia Emirates wraz z Saudyjską Agencją Turystyczną będą przeprowadzać szereg kampanii reklamowych, które zwiększą potencjał turystyczny Arabii Saudyjskiej. Niewykluczone, że partnerstwo zaowocuje uruchomieniem nowych połączeń między Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi a Arabia Saudyjską oraz zwiększeniem częstotliwości realizowanych już tras. Rozkład lotów ma zostać dopasowany w taki sposób, aby podróże tranzytowe do Arabii Saudyjskiej były jeszcze łatwiejsze.

- Jesteśmy dumni, że możemy iść ramię w ramię z Saudyjską Agencją Turystyczną. Zrobimy wszystko, aby wesprzeć Saudyjczyków w ich staraniach o uatrakcyjnienie regionu. Królestwo Arabii jest przepełnione dziedzictwem kulturowym oraz unikalną różnorodnością. To powinien być obowiązkowy punkt na mapie każdego podróżnika - dodał Tim Clark, prezydent linii Emirates.

Emiracki przewoźnik obecny jest w Arabii Saudyjskiej od 1989 roku, czyli od ponad trzydziestu lat. Od tamtej pory linia Emirates regularnie zwiększa swoje oferowanie w regionie, aby realizować w tej chwili aż pięćdziesiąt trzy rotacje do Arabii Saudyjskiej tygodniowo. Na trasach między Dubajem a Rijadem, Medyną, Ad-Dammamem oraz Dżeddą przewoźnik obsłużył już ponad 25 mln pasażerów.

Fot.: Emirates

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy