Eurowings zwiększą obecność w Gdańsku

11 lutego 2022 09:15
Niemiecki przewoźnik niskokosztowy już wkrótce zwiększy swoją obecność w Gdańsku. Z Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy realizowane są już rejsy do niemieckiego Düsseldorfu. Ich częstotliwość ulegnie zwiększeniu. Ponadto, uruchomiona zostanie trasa do szwedzkiego Sztokholmu.
Reklama
Wraz z nadejściem letniej siatki połączeń, która zostanie zainaugurowana już 27 marca 2022 roku, linia Eurowings zwiększy swoją obecność w Gdańsku. Obecnie samoloty przewoźnika realizują z trójmiejskiego lotniska jedną rotację do niemieckiego Düsseldorfu. Za kilka tygodni częstotliwość rejsów do Nadrenii Północnej-Westfalii ulegnie zwiększeniu do dwóch lotów tygodniowo (poniedziałek oraz piątek), natomiast od 23 maja br. trasa ma być obsługiwana aż cztery razy w skali całego tygodnia (poniedziałek, środa, piątek i niedziela).


Jeszcze lepszą wiadomością dla gdańskich pasażerów jest uruchomienie nowej trasy linii Eurowings z Gdańska do Sztokholmu Arlanda, czyli na największe szwedzkie lotnisko. Pierwszy rejs na tej trasie zaplanowano na 29 marca br. Połączenie wykonywane będzie z częstotliwością dwóch lotów w tygodniu (wtorek i sobota). Tym samym niemiecki przewoźnik będzie konkurował o podróżnych między Gdańskiem a Sztokholmem wraz z trzema innymi liniami. Już teraz z Trójmiasta do stolicy Szwecji można polecieć każdego dnia liniami Wizz Air, Ryanair oraz Norwegian.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy