Spairliners i Collins Aerospace w Polsce podpisały nowy kontrakt na naprawę zjaz

18 stycznia 2022 11:29
Collins Aerospace z siedzibą we Wrocławiu otrzymał pierwsze zlecenie na obsługę zjazdów ewakuacyjnych od Spairliners, niezależnego dostawcy usług posprzedażnych, specjalizującego się w obsłudze rodziny samolotów E-Jet.
Reklama
W ramach umowy Collins będzie świadczyć usługi pełnego testowania i kontroli systemów ewakuacyjnych, a także serwis napraw, modyfikacji i wymiany. Operacyjne i techniczne wsparcie inżynieryjne zapewniane przez wrocławski zakład Collinsa oferuje wydajne, szybkie i niezawodne świadczenia w zakresie wszystkich kwalifikowanych podzespołów i napraw, w tym dostęp do komponentów wypożyczanych i wymiennych.

Ta umowa zapewnia utrzymywanie floty ponad 200 E-Jetów obsługiwanych przez Spairliners z jakością i spójnością usług w zakresie zjazdów ewakuacyjnych oferowanych przez Collinsa – powiedział Sean Lyons, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Collins Aerospace. – Dzięki dostępności części zamiennych i dedykowanym zespołom specjalizującym się w tych systemach, nasza sieć MRO może szybko i sprawnie sfinalizować naprawy, przywracając samoloty do służby w odpowiednim czasie.

Cieszymy się, że dzięki nowej współpracy z firmą Collins będziemy mogli wzmocnić sieć partnerów i dostawców. Jest to część stałego poszukiwania najlepszych rozwiązań dla naszych klientów w ramach systemu MRO. Umowa Spairliners z Collinsem zapewni terminową dystrybucję tak krytycznych komponentów, jak zjazdy ewakuacyjne. W połączeniu z naszą unikalną wiedzą w zakresie łańcucha dostaw, inżynierii i inteligentnego zarządzania zapasami, sprawność i doświadczenie Collinsa zaowocują większą dostępnością, krótszym czasem realizacji zamówień, a tym samym lepszą obsługą nabywców – powiedział Benoît Rollier, Dyrektor Zarządzający i Dyrektor Finansowy Spairliners.

Umowa została pierwotnie podpisana podczas targów MRO Europe w Amsterdamie, a podczas wizyty w zakładzie Collins Aerospace we Wrocławiu (Polska) świętowano pięćdziesiątą wspólną naprawę.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy