Buzz zatrudni 300 pilotów w Polsce

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
13 stycznia 2022 13:18
Linie lotnicze BUZZ ogłosiły rekrutację pilotów w Polsce. W ciągu następnych 3 lat Buzz planuje zrekrutować 300 kadetów,w tym do końca 2022 roku około 100.
Reklama
Program kierowany jest do adeptów szkół lotniczych. Flota Buzz liczy obecnie 56 samolotów – 46 boeingów 737-800 oraz 10 boeingów 737-8200 – i wzrośnie do 60 samolotów w sezonie letnim 2022 roku. Buzz oferuje kadetom szeroki wybór baz operacyjnych, atrakcyjne wynagrodzenie i szybki rozwój zawodowy. Osoby zainteresowane pracą pilota, które nie posiadają jeszcze licencji, zachęcamy do zapoznania się z programem realizowanym we współpracy z Bartolini Air w Łodzi. Ten 18-miesięczny program szkoleniowy jest idealną ścieżką do uzyskania licencji pilota i przystąpienia do kursu "Boeing 737 Type Rating".


- Jest to nasza pierwsza akcja rekrutacyjna pilotów kierowana bezpośrednio do absolwentów szkól lotniczych w Polsce. W tym roku spodziewamy się 100 kadetów, oferując światowej klasy szkolenia oraz możliwość wykonywania lotów na najmłodszej flocie w Europie. Każdy młody adept szkoły lotniczej ma niepowtarzalną szansę rozpoczęcia kariery pilota w Polsce już teraz i zostanie w przyszłości Kapitanem Boeinga 737. Wszyscy ci, którzy dopiero rozważają rozpoczęcie szkolenia lotniczego powinni zapoznać się z Programem Mentorskim Ryanair oferowanym przez Bartolini Air, jedynej szkole lotniczej w Centralnej Europie stale współpracującej z Grupą Ryanair. To najlepszy i najszybszy na rynku sposób na uzyskanie licencji pilota - mówi Michał Kaczmarzyk, prezes BUZZ.

- Jesteśmy bardzo dumni, że jako jedyny ośrodek szkoleniowy w regionie oferujemy Program Mentorski Ryanair, dzięki któremu młodzi ludzie zyskują 98-procentową szansę na pracę pilota u największego przewoźnika w Europie. Szkolenia na takim poziomie merytorycznym i z takim prawdopodobieństwem zdobycia zatrudnienia jeszcze w historii polskiego lotnictwa nie było - mówi Bartłomiej Walas, prezes Bartolini Air.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy