Rafał Federowicz w zarządzie LS Airport Services

Krzysztof Loga Sowiński - Profil Krzysztof Loga Sowiński
4 stycznia 2022 09:47
Największy agent handlingowy na rynku polskim, LS Airport Services, uzupełnił skład zarządu. Szefem ds. operacyjnych został Rafał Federowicz.
Reklama
Rafał Federowicz objął stanowisko Członka Zarządu ds. Operacyjnych LS Airport Services. Postępowanie kwalifikacyjne ogłoszone przez Radę Nadzorczą Spółki było prowadzone od sierpnia ub.r.


Rafał Federowicz jest menedżerem z wieloletnim stażem – prowadził projekty w Polsce i innych krajach Europy w obszarach logistyki, transportu, serwisu, produkcji i sprzedaży. W ostatnich latach odpowiadał za zarządzanie, budowę i realizację strategii oraz optymalizację procesów w takich organizacjach jak GEFCO, EURO-PEGAZ, CARTNI i Nextbike Polska SA. Ukończył studia na kierunku Finanse i Bankowość w Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Uzyskał także certyfikat Europejskiego Towarzystwa Logistycznego (European Logistics Association – ELA): European Junior Logistician. W LS Airport Services, Rafał Federowicz będzie odpowiadał za zarządzanie procesami operacyjnymi.

Fot.: LS Airport Services
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy