Ryanair poleci z Krakowa do Norymbergi

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
28 grudnia 2021 08:45
Port Lotniczy Kraków poinformował o przywróceniu po dwóch latach przerwy bezpośrednich rejsów ze stolicy województwa małopolskiego do Norymbergi. Loty do Bawarii wystartują 29 marca 2022 roku i będą realizowane trzy razy w tygodniu.
Reklama

W ostatnich dniach informowaliśmy o drastycznych cięciach w siatkach połączeń dwóch czołowych przewoźników niskokosztowych: Wizz Aira oraz Ryanaira. Nie przeszkodziło to jednak irlandzkiej linii przywrócić po długiej przerwie bezpośrednią rotację z Krakowa do bawarskiej Norymbergi. Ostatni raz samolot Ryanaira odleciał z Balic w kierunku Norymbergi blisko dwa lata temu, jeszcze przed wybuchem pandemii COVID-19. Inauguracyjny rejs został zaplanowany na 29 marca 2022 roku. Trasa z Krakowa do Norymbergi będzie realizowana trzy razy w tygodniu (wtorki, czwartki oraz niedziele). Ostatni przelot przewidziany jest obecnie na 27 października 2022 roku.


Wraz z przywróceniem bezpośredniego połączenia do Bawarii, krakowska siatka połączeń Ryanaira do Niemiec będzie liczyła trzy kierunki. Poza Norymbergą, małopolscy pasażerowie mogą udać się na pokładach irlandzkich samolotów do Dortmundu oraz na główne lotnisko we Frankfurcie. Obie rotacje powtarzane są z częstotliwością czterech rejsów tygodniowo.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama