Austrian Airlines stawiają na połączenia turystyczne

22 grudnia 2021 10:00
Austriacki przewoźnik zdradził swoje plany na przyszłoroczny sezon wakacyjny. W szczycie sezonu letniego Austrian Airlines polecą na 110 trasach do najpopularniejszych kurortów turystycznych. Nie zabraknie również połączeń do sprawdzonych stolic biznesowych.
Reklama
Linie Austrian Airlines opublikowały rozkład lotów na przyszłoroczne lato. Przewoźnik nie zwlekał z prezentacją wakacyjnej siatki połączeń i z ponad półrocznym wyprzedzeniem zdradził swoje plany na ciepłe miesiące 2022 roku. W okresie wielkanocnym linie Austrian Airlines zaproponują swoim podróżnym 90 atrakcyjnych tras, aby w szczycie sezonu wzbogacić swoją ofertę o kolejnych dwadzieścia połączeń. Samoloty przewoźnika będą wykonywały nawet 1,3 tys. rejsów tygodniowo.

- W tym roku stawiamy na kierunki turystyczne. Większość z nich obejmie wakacyjne połączenia do Grecji, Hiszpanii oraz Włoch. Przyszłoroczna oferta będzie bogatsza od tegorocznej. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie - powiedział Michael Trestl, dyrektor ds. sprzedaży Austrian Airlines.


Spośród 110 tras, które będą tworzyły letnią siatkę połączeń austriackiego przewoźnika, 35 rotacji będzie miało charakter czysto turystyczny. Przykładowo, samoloty w malowaniu Austrian Airlines będą kilkukrotnie w ciągu dnia odwiedzać Majorkę. Ponadto, w ofercie przewoźnika znajdą się loty na najpopularniejsze greckie wyspy. Nie zabraknie także regularnych rejsów na sprawdzonych kierunkach biznesowych tj. Amsterdam, Sztokholm czy Mediolan.

Część połączeń będzie realizowana jedynie do okresu wielkanocnego. Tylko przez kolejne cztery miesiące austriaccy pasażerowie będą mogli skorzystać m.in. z bezpośrednich lotów dalekodystansowych z Wiednia do Meksyku oraz na Mauritius i Malediwy.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy