easyJet otwiera swój pierwszy salonik biznesowy

22 października 2021 09:00
Brytyjski tani przewoźnik otworzył dla swoich pasażerów pierwszy salonik biznesowy. Znajduje się on na londyńskim lotnisku Gatwick, skąd easyJet obsługuje 120 kierunków.
Reklama
Brytyjskie tanie linie lotnicze easyJet uruchomią swoją pierwszą poczekalnię lotniskową – poinformowano w środę (20.10). Salonik powstał we współpracy z No 1 Lounges na londyńskim lotnisku Gatwick, gdzie easyJet jest obecnie największym przewoźnikiem pod względem liczby obsługiwanych pasażerów.

Cieszymy się, że otwieramy naszą pierwszą poczekalnię lotniskową we współpracy z No1 Lounge, dzięki czemu możemy obsługiwać pasażerów jeszcze lepiej. Zawsze szukamy okazji, aby zaoferować podróżnym większy wachlarz usług, dlatego jesteśmy dumni, że The Gateway będzie w stanie zaoferować coś dla każdego – miejsce do pracy, wygodną strefę relaksu przed odlotem lub miejsce do zabawy z rodziną – skomentowała Rachael Smith, dyrektor ds. handlowych i innowacji w easyJet.

Salonik o nazwie „The Gateway by easyJet & No1 Lounges”, który znajduje się w terminalu północnym Gatwick, działa od czwartku (21.10). Wizytę w nowej poczekalni można rezerwować przez Internet z wyprzedzeniem lub w dniu podróży. Dostępne są pakiety jedno-, dwu- lub trzygodzinne – ceny zaczynają się od 18,50 funtów (ok. 101 złotych) za jedną godzinę, a kończą na 32 funtach (ok. 174 złote) za trzy godziny. Ponadto, dostęp do poczekalni przez trzy godziny przed wylotem będą mieli pasażerowie z Priority Pass.


Salonik od easyJeta oferuje takie udogodnienia jak darmowe Wi-Fi i obszary do pracy z punktami ładowania urządzeń elektronicznych, strefy dla rodzin z dziećmi, w tym pokój telewizyjny i pokój gier, bezpłatne gorące i zimne dania, z możliwością dostarczenia bezpośrednio do stołu, a także darmowe napoje, w tym alkohole.

– Cieszymy się, że mogliśmy współpracować z easyJet w celu uruchomienia nowej koncepcji poczekalni na lotnisku Gatwick. Gateway to miejsce w terminalu North Gatwick, w którym pasażerowie będą mogli odpocząć przed lotem. Nowa koncepcja saloniku będzie naszą pierwszą okazją do rozwoju nowego segmentu rynku – powiedział Shaun Weston, dyrektor generalny No1 Lounges.

Przewoźnik oferuje z lotniska Londyn–Gatwick ok. 120 kierunków w Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie, które obsługiwane są przez flotę 71 zbazowanych tam samolotów.

Fot.: easyJet

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy