Wizz Air otwiera nowe połączenia z Macedonii Północnej

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
30 sierpnia 2021 09:26
Węgierski przewoźnik ogłosił uruchomienie nowych lotów z dwóch lotnisk w Macedonii Północnej. Wizz Air poleci z Ochrydy i Skopje do czterech miast w Europie.
Reklama

Wizz Air oferuje swoje połączenia z dwóch portów lotniczych położonych w Macedonii Północnej. Linia łączy z innymi miastami europejskimi niewielkie, położone nad jeziorem miasteczko Ochrydę i stolicę kraju Skopje. W sumie z obu lotnisk przewoźnik dysponuje 42 bezpośrednimi połączeniami. Najnowsze z nich zostały dopiero co ogłoszone i obejmują rejsy z Ochrydy do niemieckiego Friedrichshafen oraz ze Skopje do Bolonii, Turynu we Włoszech i Billund w Danii.


Pierwsze loty do wszystkich wspomnianych miast wystartują w drugiej połowie grudnia br. i będą realizowane dwa razy w tygodniu. Wizz Air podkreśla, że uruchomienie dodatkowych połączeń z Macedonii Północnej przyczyni się do rozwoju lokalnej branży lotniczej i ma nadzieję, iż zachęcą one podróżnych z Półwyspu Bałkańskiego do odkrywania uroków Niemiec, Włoch oraz Danii.

- Jest nam niezmiernie miło ogłosić dalszy rozwój naszej siatki połączeń z Macedonii Północnej. Wraz z nowymi lotami do Bolonii, Turynu, Billund i Friedrichshafen zapewnimy pasażerom jeszcze więcej różnorodności i możliwości podróżowania na pokładach najnowocześniejszych samolotów w atrakcyjnych cenach - powiedziała Paulina Gosk, przedstawiciel węgierskiej linii.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama