Nowa reklama Emirates: Stewardessa na szczycie Burdż Khalifa. Na 828 metrach

11 sierpnia 2021 13:27
2 komentarze
Emirates postawiło swoją stewardesę na najwyższym budynku świata w Dubaju. I to nie są efekty specjalne.
Reklama

Na 30-sekundowym klipie widać zbliżenie na kobietę w mundurze linii, zmieniającą kartki z napisami. Dopiero gdy kamera się oddala, widzowie zauważają, że stewardesa ubrana w kultową, czerwoną czapkę i mundur Emirates stoi na samym szczycie Burdż Khalifa, odsłaniając widok na panoramę Dubaju. W ten sposób przewoźnik postanowił poinformować, że połączenia między Dubajem a Londynem zostały wznowione.

- W Emirates zawsze szukamy wyzwań, chcemy przekraczać normy i przesuwać granice. Robimy to każdego dnia dzięki naszym innowacyjnym usługom, najlepszemu w swojej klasie produktowi i oczywiście dzięki naszej reklamie. Opanowanie i pewność personelu pokładowego Emirates, widocznego w reklamie, oddaje ducha naszego zespołu, który służy podróżnym i zapewnia im bezpieczeństwo. Jesteśmy dumni, że Emirates należą do nielicznie uprzywilejowanej grupy, której firma Emaar pozwoliła na filmowanie na szczycie Burdż Khalifa. Jeszcze bardziej dumą napawa nas to, że możemy zaprezentować też nasz piękny Dubaj – powiedział Tim Clark, prezes linii lotniczych Emirates.

Zresztą zobaczcie sami:

Ostatnie komentarze

spotter10 2021-08-17 08:56   
spotter10 - Profil spotter10
To nie fotomontaż. Oglądałem film jak to kręcili. Dziewczyna nie jest stewką linii, ale zawodowo się wspina, więc wysokości i adrenalina nie są jej obce.
jjemiolo 2021-08-11 16:55   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Owszem chwytliwa reklama. Ale ta stewardessa na szczycie BK wyglada na udany fotomontaz.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy