Thai AirAsia przedłuża zawieszenie lotów

30 lipca 2021 10:00
Sytuacja epidemiologiczna w Tajlandii jest coraz gorsza, dlatego tajski oddział linii lotniczych Air Asia zdecydował się na przedłużenie zawieszenia wszystkich lotów krajowych.
Reklama
Tajski oddział linii lotniczych Air Asia przedłuża o ponad tydzień zawieszenie wszystkich lotów krajowych. Tajlandia walczy obecnie z największą od początku pandemii falą infekcji koronawirusem.

Jak informowano na początku lipca, w wyniku pogarszającej się sytuacji epidemiologicznej w Tajlandii, lokalny rząd podjął kroki, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się infekcji COVID-19 i zapobiec przemieszczaniu się podróżnych. W związku z rosnącymi restrykcjami, Thai Air Asia zawiesił loty krajowe na okres 3 tygodni. Jak się okazuje, zawieszenie potrwa przynajmniej do 8 sierpnia, a nie do 31 lipca, jak wcześniej informowano. Najprawdopodobniej nie jest to ostatnie przedłużenie zawieszenia rejsów taniego przewoźnika.


AirAsia zawsze stawia bezpieczeństwo i dobre samopoczucie swoich gości i pracowników jako swój najwyższy priorytet. Będziemy nadal uważnie monitorować sytuację i będziemy gotowi przywrócić nasze regularne usługi lotnicze tak szybko, jak to możliwe - poinformował rzecznik prasowy linii.

Przewoźnik poinformował, że międzynarodowe loty do i z Tajlandii będą kontynuowane zgodnie z rozkładem. Jednak również na tym polu AirAsia odnotowuje niewielki ruch pasażerski. Restrykcyjne ograniczenia w podróżowaniu po Azji sprawiają, że obecnie niewiele miejsc jest tu otwartych dla turystów.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy