Thai AirAsia poleci z Tajlandii do Japonii

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
25 sierpnia 2022 09:30
Linia Thai AirAsia ogłosiła ekspansję na kierunku wschodnim. Przewoźnik uruchomi pierwszą trasę do Japonii wraz z otwarciem połączenia z Bangkoku do Fukuoki. Rotacja zostanie zainaugurowana 12 października 2022 roku i będzie realizowana z myślą o wczasowiczach.
Reklama

Linia Thai AirAsia już wkrótce poleci do pierwszego miasta w Japonii. Przewoźnik obrał za cel japoński kurort Fukuoka - największe miasto na wyspie Kiusiu, w którym mieszka ponad 1,5 mln osób. Linia Thai AirAsia uruchomi trasę z Bangkoku do Fukuoki już 12 października 2022 roku. Rotacja będzie realizowana trzykrotnie w ciągu tygodnia samolotami Airbus A321neo, które mogą zabrać na pokład do 236 pasażerów.


- Japonia jest najpopularniejszym kierunkiem wakacyjnym dla tajlandzkich turystów. Wielu z nich tylko czekało na otwarcie granic. To dla nas okazja do stworzenia nowego atrakcyjnego i opłacalnego połączenia. Natychmiast ją wykorzystaliśmy - powiedział Santisuk Klongchaiya, CEO linii Thai AirAsia.

Przewoźnik nie będzie jedyną linią z bezpośrednimi lotami z Bangkoku do Fukuoki w swojej ofercie. Potencjał w tej rotacji dostrzegła już wcześniej linia Thai VietJet, która lata między miastami czterokrotnie w ciągu tygodnia. W najbliższej przyszłości na trasę wróci również linia Thai Airways International, która planuje realizować połączenie z Bangkoku do Fukuoki każdego dnia.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama