Ryanair: Częściej ze Szczecina do Dublina

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
28 lipca 2021 08:37
Szczecińskie lotnisko poinformowało, że wraz z początkiem sierpnia br. Ryanair zwiększy częstotliwość lotów z województwa zachodniopomorskiego do irlandzkiego Dublina.
Reklama

Do tej pory przewoźnik wykonywał loty z Goleniowa do stolicy Irlandii dwa razy tygodniowo. Od 2 sierpnia br. do dotychczasowych rotacji w poniedziałki i piątki dołączą rejsy w środy. Tym samym pasażerowie będą mogli polecieć do Dublina trzy razy w tygodniu. Zgodnie z systemem rezerwacyjnym linii taki stan rzeczy utrzyma się zaledwie do końca miesiąca, ponieważ od początku września planowany jest ponowny powrót do dwóch rotacji.


Według bieżących obostrzeń z obowiązku wykonywania testów podczas podróży do Irlandii zwolnione są osoby legitymujące się unijnym certyfikatem COVID-19. Bez większych trudności granicę przekroczą osoby w pełni zaszczepione, ozdrowieńcy oraz dzieci poniżej 6. roku życia. Pozostali pasażerowie muszą przedstawić negatywny wynik testu PCR nie starszego niż 72 godz. W innym wypadku należy poddać się obowiązkowej 14-dniowej kwarantannie. Wszyscy pasażerowie zobligowani są ponadto do wypełnienia formularza lokalizacyjnego.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama