LOT poleci z Olsztyna do Chorwacji

Marek Stus - Profil Marek Stus
27 maja 2021 16:12
2 komentarze
W wakacyjnej siatce połączeń Polskich Linii Lotniczych LOT pojawią się bezpośrednie rejsy z Olsztyna do Rijeki. Sezonowe rejsy do Chorwacji wystartują w lipcu.
Reklama

Loty z lotniska Olsztyn-Mazury do Rijeki będą odbywały się przed dwa miesiące w szczycie letniego sezonu urlopowego. Pierwszy rejs na tej trasie zaplanowano na 3 lipca, a ostatni na 4 września br. Połączenie będzie realizowane razy w tygodniu, w soboty, samolotami Bombardier Q400.
Samolot wystartuje z z Rijeki o 12:00, a lądowanie w Szymanach zaplanowano o 14:05. Rejs do Chorwacji został zaplanowany na 14:50 z przylotem do celu dwie godziny później.

Bilety na nowe połączenie do Chorwacji są już dostępne w systemie rezerwacyjnym LOT-u.


Reklama

Ostatnie komentarze

jjemiolo 2021-05-27 19:30   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Gratulacje dla SZY na okolicznosc nowego sezonowego polaczenia. Jednak nie sadze ze jest to najlepsza handlowa decyzja po stronie LOTu. Latem wiara przyjezdza do Warminsko-Mazurskiego, ale malo prawdopodobne zeby to byli klienci z Chorwacji. Pooodbnie tubylcy raczej siedza na miejscu i obsluguja przyjezdnych. Tych ostatnich jest potencjalnie wiecej w Niemczech, Austrii, Czechach czy w Skandynawii. Taka letnia trasa do jednego z tych rynkow czatkowych mialaby duzo wieksze szanse powodzenia niz RJK. Ta RJK z SZY jest powiazana z lotami SZZ-RJK. Zastanawia dlaczego zamiast do SZY ten samolot nie zostanie wykorzystany na loty do RJK z BZG czy LCJ, gdzie lokalny potencjal na wakacje w Chorwacji jest duzo wiekszy niz na Mazurach. Narzuca sie watpliwosc czy LO zalezy na zarabianiu czy tylko na lataniu. Podkreslam ze to dobrze ze SZY dostaja RJK. Handlowo, w ciezkich czasach, wybor innych lotnisk bylby bez watpienia bardziej korzystny, wrecz logiczniejszy.
lyngbyvej 2021-05-27 18:40   
lyngbyvej - Profil lyngbyvej
Moze ktos kto lepiej zna sie na planowaniu siatki moglby wytlumaczyc - a moze redakcja skrobnie taka analize przed ktoryms weekendem - dlaczego LOT lata z Olsztyna do Rijeki a z Reszowa do Splitu a nie odwrotnie. Co o tym decyduje? Chcialbym wierzyc, ze robia jakies badania i wychodzi im, ze Olsztynianie marza o Rijece a wszyscy z Rzeszowa chcieliby zobaczyc Palac Dioklecjana...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama