LOT na Wakacje: 5 kierunków dla Poznania

30 kwietnia 2021 13:30
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią kolejne wakacyjne trasy z poznańskiej Ławicy. Z Wielkopolski polecimy m. in do Grecji i Chorwacji.
Reklama
W ramach akcji „LOT na Wakacje” narodowy polski przewoźnik uruchomi pięć dodatkowych wakacyjnych tras z największego miasta Wielkopolski. Pasażerowie będą mogli polecieć do Grecji, Chorwacji, Czarnogóry i Albanii.
Wszystkie nowe trasy będą dostępne raz w tygodniu, od czwartego tygodnia czerwca. Loty będą obsługiwane maszynami Boeing 737-800, które w konfiguracji PLL LOT zabierają na pokład 186 osób. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie przewoźnika i u pośredników.


Obok nowych tras, pozostałe dostępne z Poznania to Burgas (od 25 maja) oraz Palma de Mallorca (od 20 czerwca). Polski narodowy przewoźnik nie wyklucza, że wkrótce doda kolejne wakacyjne połączenia, jednak docelowy kształt siatki połączeń w sezonie letnim ma być uzależniony przede wszystkich od sytuacji epidemicznej w Europie i na świecie.

Albania, do której poleci LOT z Poznania, pozostaje jednym z nielicznych państw, które można odwiedzić bez znaczących ograniczeń. Lokalne władze nie wymagają od podróżnych ani negatywnego wyniku testu na COVID-19, ani odbycia obowiązkowej kwarantanny po przekroczeniu granicy.

Fot.: PLL LOT, materiały prasowe

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy