Poznań: Ryanair przedstawił siatkę połączeń wakacyjnych

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
26 kwietnia 2021 09:32
Choć rozpoczęcie lotniczego sezonu letniego nastąpiło ponad miesiąc temu, linie lotnicze wciąż zaskakują podróżnych nowymi trasami na zbliżające się lato. Ryanair opublikował właśnie kompletną siatkę połączeń wakacyjnych dostępnych z Poznania.
Reklama

W okresie letnim przewoźnik zaoferuje pasażerom z województwa wielkopolskiego 22 trasy do najpopularniejszych miejsc w Europie, a irlandzkie maszyny będą wykonywały z poznańskiego lotniska ponad 50 lotów tygodniowo. Wśród dostępnych połączeń znajdują się cztery nowości. Ryanair po raz pierwszy zabierze turystów do chorwackiej Puli, włoskiej Wenecji, ukraińskiego Lwowa i brytyjskiego Birmingham.


W sumie Ryanair będzie latał z Poznania do 11 państw europejskich. Najwięcej tras obejmować będzie Wielką Brytanię (Bristol, Edynburg, Liverpool, Londyn Stansted i Birmingham) oraz Ukrainę (Charków, Kijów Boryspol, Lwów i Odessa). Miłośnicy zwiedzania i aktywnego wypoczynku będą mogli wybrać się chociażby do Paryża, Barcelony, Mediolanu czy Rzymu. Nie zabraknie również miejsc słynących z piaszczystych plaż i słonecznej pogody tj. Malta, Korfu czy Alicante. Wakacyjną siatkę połączeń uzupełnią Zadar, Billund, Dublin oraz Oslo.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama