Ryanair poleci z Poznania do Treviso

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
08 grudnia 2020 16:19
Ryanair ogłosił dziś (4.12), że uruchomi swoją kolejną bazę operacyjną - na lotnisku Treviso koło Wenecji. Baza, w której będą stacjonowały dwa boeing 737, zostanie uruchomiona 30 marca 2021 roku.
Reklama

Irlandzki przewoźnik zapowiedział uruchomienie 18 nowych tras z Treviso. Wśród nowych tras znalazły się kierunki takie jak Alghero, Alicante, Frankfurt-Hahn, Pafos, Pescara, Riga, Tel Aviv, Thessaloniki, Trapani. Ryanair uruchomi stąd też jedną trasę do Polski - do Poznania. Nowa trasa wystartuje 28 marca 2021 roku i będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu; w czwartki i niedziele.

- Cieszymy się, że możemy uruchomić naszą piętnastą włoską bazę na lotnisku Ryanair w Treviso w Wenecji. Jesteśmy silnie związani z Venice Treviso, ponieważ pierwszy w historii lot Ryanair do Włoch w 1998 roku odbył się z londyńskiego Stansted na lotnisko Treviso. Włochy są jednym z największych rynków Ryanair i chcemy nadal wspierać ożywienie gospodarcze, a także regionalne i międzynarodowe połączenia w całym kraju - mówi Eddie Wilson, szef Ryanaira.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama