Emirates powiększa liczbę połączeń z Europą do 31

6 października 2020 09:55
Z wydanego w poniedziałek (5.10) oświadczenia przewoźnika wynika, że wznawia on połączenia z Budapesztem, Bolonią, Lyonem, Dusseldorfem i Hamburgiem, i tym samym powiększa liczbę połączeń do Europy.
Reklama
Najwcześniej, bo 21 października, Emirates wznowi loty do i z Budapesztu. Niecałe dwa tygodnie później - 1 listopada - zacznie wykonywać połączenia z Bolonią, Hamburgiem oraz Dusseldorfem. Z kolei 4 listopada pojawi się ponownie w Lyonie. Tym samym liczba destynacji europejskich emirackiej linii urośnie do liczby 31.


Powyższe miasta będą stanowiły lotnisko startu lub lądowania w locie pomiędzy nimi a Dubajem.

Podkreślenia wymaga to, jak ważnym rynkiem dla Emirates jest Europa. Wraz z powrotem do Lyonu, połączenia ze Starym Kontynentem będą stanowiły około 30 proc. ze wszystkich oferowanych przez przewoźnika. Ten bowiem, osiągnie wówczas liczbę 99 wszystkich kierunków.

Do rozkładu wejdą loty w każdą środę i sobotę do i z Budapesztu oraz Lyonu. Pozostałe miasta będą obsługiwane w piątki i niedziele. Wszystkie połączenia wykonane zostaną z wykorzystaniem Boeinga 777-300ER.

Nowy rozkład może pomóc linii w nadrobieniu utraconego ponad 1,4 miliarda dolarów, które w tym roku zwróciła pasażerom za niewykorzystane bilety.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy