Emirates: Kolejne kierunki wracają do siatki połączeń

13 sierpnia 2020 09:45
W środę (12.08) przewoźnik z siedzibą w Dubaju ogłosił powrót lotów na kolejnych kierunkach na całym świecie. Łącznie linia będzie latać już na 74 trasach.
Reklama
Emirates zapowiedział wznowienie połączeń pasażerskich na Cebu (od 20 sierpnia), do Houston–Intercontinental (od 23 sierpnia) i Birmingham (od 1 września). Dzięki temu siatka połączeń przewoźnika będzie obejmować już 74 kierunki, oferując podróżnym dogodne połączenia przez bazę w Dubaju.

Loty pomiędzy Dubajem a Birmingham będą odbywać się cztery razy w tygodniu, natomiast pomiędzy Dubajem a Cebu dwa razy w tygodniu. Podróżujący na tych trasach odbędą podróż samolotem Boeing 777-300ER. Z kolei loty z Dubaju do Houston będą obsługiwane trzy razy w tygodniu przez 777-200LR. Bilety na nowe połączenia są już dostępne u przewoźnika lub u pośredników.

Obecnie linia oferuje już loty pasażerskie do czterech miast w Stanach Zjednoczonych – do Nowego Jorku–JFK, Waszyngtonu, Chicago–O'Hare i Los Angeles–International. Loty do Bostonu wystarują z kolei 15 sierpnia.


Podróżujący liniami Emirates od 7 lipca mogą już także odwiedzić Dubaj. Miasto otworzyło się na turystów i gości biznesowych podczas gdy wiele turystycznych miejsc na świecie wciąż pozostaje zamkniętych. Wraz z rozprzestrzeniającym się po całym świecie koronawirusem, władze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zabroniły wjazdu dla zagranicznych podróżnych 24 marca 2020 r.

Do tej pory na liście przywracanych kierunków nie znalazło się lotnisko Chopina w Warszawie. Na chwilę obecną pierwszy lot z Polski do Dubaju na pokładzie linii Emirates ma odbyć się 1 października 2020 r.

Fot.: materiały prasowe

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy