Emirates przywraca kolejne połączenia

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
20 lipca 2020 10:30
Linia Emirates ogłosiła przywrócenie kolejnych połączeń lotniczych. W najbliższych tygodniach powrócą loty do Addis Abeby, Teheranu, Kantonu i Oslo.
Reklama

Loty do Addis Abeby zostaną wznowione od 1 sierpnia do Teheranu od 17 lipca, do Kantonu od 25 lipca, a do Oslo od 4 sierpnia. Wszystkie te loty będą obsługiwane przez boeingi 777.

Dzięki tym nowym połączeniom w sierpniu siatka połączeń Emirates będzie liczyć 62 kierunki. Wraz ze zwiększeniem swojej globalnej sieci, Emirates nadal obsługuje loty repatriacyjne przez Dubaj.

Linia lotnicza ogłosiła niedawno, że do 26 lipca będzie obsługiwać dodatkowe loty repatriacyjne do różnych miast w Indiach. Są to Bengaluru, Kochi, Delhi, Bombaj, Thiruvananthapuram, Ahmedabad, Chennai, Hajdarabad i Kalkuta.

Emirates będą latać do Bengaluru dwa razy dziennie, do Delhi dwa razy dziennie, do Kochi dwa razy dziennie, do Bombaju trzy razy dziennie, a do Thiruvananthapuram raz dziennie.

Rejsami z Dubaju do Indii będą mogli latać wyłącznie obywatele Indii. Loty z Indii do ZEA będą dostępne zarówno dla obywateli indyjskich, jak i obywateli ZEA.

Wszyscy pasażerowie są również zobowiązani do okazania zaświadczenia o negatywnym wyniku testu PCR COVID-19.


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama