×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa, Eurowings i Swiss przygotowują się do wakacji


W przyszłym miesiącu przewoźnicy Grupy Lufthansa mają uruchomić loty na Kretę, a od lipca planowane są regularne rejsy na Majorkę.


Trzy linie przywrócą do regularnej siatki ok. 80 maszyn, które do tej pory były uziemione. W sumie obsługiwanych będzie 106 połączeń. Grupa Lufthansy podkreśla, że decyzja była podyktowana rosnącym zainteresowaniem podróżnych oraz regularnym znoszeniem restrykcji przez kolejne kraje europejskie.


- Dostrzegamy wśród ludzi chęć, by znów latać. Hotele i restauracje powoli się otwierają, a wizyty u przyjaciół i rodziny są w niektórych krajach dozwolone – podkreśla Harry Hohmeister, członek zarządu Lufthansy. 

Linie zaznaczają jednak, że przed podróżą pasażerowie będą zobligowani do zapoznania się z lokalnymi przepisami epidemiologicznymi. Ponadto, na pokładzie obowiązywać będzie obowiązek używania maseczek, a wydawanie posiłków zostanie ograniczone do minimum. 

Władze Lufthansy zaznaczają, że kolejne szczegóły decyzji będą podawane w następnym tygodniu.gość_39736 - Profil
gość_39736
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie