×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair może uziemić całą flotę


Ryanair redukuje 80 proc. swojej siatki połączeń i rozważa nawet uziemienie całej floty w odpowiedzi na rozpowszechniająca się pandemię koronawirusa.


Od północy 18 marca do północy 24 marca zawiesi 4/5 swoich tras, natomiast po 24 marca br. większość połączeń zostanie zawieszona, o ile nawet nie wszystkie. Wyjątek stanowiłyby kluczowe trasy, głównie między Wielką Brytanią a Irlandią.


W ciągu ostatnich kilku dni rozprzestrzenianie się wirusa Covid-19 doprowadziło do nałożenia przez większość rządów UE poważnych zakazów i ograniczeń podróży, co miało negatywny wpływ na rozkłady lotów wszystkich linii lotniczych Ryanair, powodując powszechne odwołania i zakłócenia w podróży w całej sieci - zauważa Grupa Ryanaira.

Przed nagłą eskalacją kryzysu zdrowotnego w Europie, szef Grupy Ryanaira, Michael O'Leary powiedział 3 marca, że spodziewa się, że rezerwacje będą na niskim poziomie przez około trzy tygodnie i później ludzie "znudzą się koronawirusem", co pozwoli na powrót do normalnego popytu w maju/czerwcu.

fot. mat. prasowegość_4c7da - Profil
gość_4c7da
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie