×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Alitalia: Pasażerowie muszą nosić maseczki ochronne


Alitalia ma wyegzekwować noszenie masek ochronnych na pokładach samolotów, jeśli obłożenie samolotu nie pozwoli, że pasażerowie będą mogli być odpowiednio rozmieszczeni.


Włoski przewoźnik zastosował ten środek ze skutkiem natychmiastowym, co stanowi część działań mających na celu zwalczanie pandemii koronawirusa, który szczególnie mocno dotknął Włochy. Alitalia musi poradzić sobie z poważnymi ograniczeniami w swojej działalności, ponieważ rząd stara się opanować sytuację.

Pasażerowie zostaną poproszeni o zapewnienie sobie maski ochronnej przed wejściem na pokład, a maski takie muszą być noszone, jeżeli z powodu dużej liczby pasażerów niemożliwe będzie utrzymanie odstępu między osobami wynoszącego 1 metr (3 stopy).

Alitalia ostrzega, że może odmówić wejścia na pokład pasażerom, którzy nie mają maski w swoim posiadaniu.


Zalecamy pasażerom noszenie masek ochronnych również na lotniskach oraz podczas wsiadania i wysiadania z samolotu. Zdrowie i bezpieczeństwo podróżnych i pracowników zawsze było dla Alitalii priorytetem - informuje przewoźnik.

Alitalia twierdzi, że podjęła działania mające na celu intensyfikację działań dezynfekcyjnych w swojej flocie, a jej statki powietrzne wyposażone są w zestawy medyczne, dzięki którym personel pokładowy może poradzić sobie z pasażerami podejrzanymi o chorobę.

fot. mat. prasowegość_4441d - Profil
gość_4441d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie