×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airBaltic zawiesza wszystkie loty do Mediolanu i Werony


Łotewska linia zawiesiła wszystkie swoje loty do Mediolanu i Werony do końca kwietnia b. roku. Na pokładzie samolotu airBaltic podróżował pasażer zakażony koronawirusem.


Z każdą osobą posiadającą rezerwacje na przelot do tych destynacji airBaltic zamierza się skontaktować i poinformować o możliwościach wymiany lub zwrotu kosztów. Wstrzymanie lotów podyktowane jest ze względów zdrowotnych i bezpieczeństwa. W północnych Włoszech zakażonych koronawirusem jest na obecną chwilę ponad 7 tys. osób, a liczba chorych drastycznie szybko się powiększa.


W ubiegłą sobotę (7.03) na pokładzie samolotu łotewskiej linii na rejsie o numerze BT630 z Mediolanu do Rygi znajdował się pasażer, u którego zdiagnozowano koronawirusa. Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób na Łotwie poinformuje władze krajów, których obywatele byli obecni podczas lotu. Łącznie w samolocie znajdowało się 39 pasażerów, w tym 24 osoby posługujące się litewskim paszportem.

airBaltic nie zawiesi lotów z Rygi do Rzymu, które odbywają się 4 lub 5 razy w tygodniu w zależności od okresu.  

Fot. mat. prasowe
gość_24b36 - Profil
gość_24b36
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie