×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa czasowo kasuje sobotnie rejsy z Bydgoszczy


Z początkiem sezonu letniego Lufthansa zdecydowała się na zmniejszenie oferowania z Bydgoszczy do Frankfurtu. W związku z tym sobotni rejs został wycofany ze sprzedaży na okres od końca marca do października 2020.


Z portu im. I.J. Paderewskiego można obecnie polecieć do Frankfurtu codziennie. Połączenie realizowane jest w godzinach popołudniowych, przez bombardiery CRJ900. Trasa została zainaugurowana w 2015 i stopniowo zwiększano na niej liczbę rejsów aż do stanu dzisiejszego. 

- Lufthansa Group podjęła decyzję o optymalizacji liczby oferowanych połączeń na trasie Bydgoszcz - Frankfurt wraz z wejściem w życie letniego rozkładu rejsów na rok 2020. Rejsy sobotnie są dostępne w systemach sprzedażowych od sezonu zimowego 2020 - stwierdził Daniel Mackiewicz, rzecznik prasowy bydgoskiego lotniska w komentarzu udzielonemu naszej redakcji.


Najwyraźniej Lufthansa odczuła wyraźnie konkurencję ze strony LOT-u, który jesienią ub. roku uruchomił połączenie do kujawsko-pomorskiego z Warszawy. W wybrane dni rejsy wykonywane są dwa razy dziennie (z nocowaniem samolotu w Bydgoszczy), z związku z czym znacząco polepszyła się oferta połączeń przesiadkowych.

fot. mat. prasowegość_9871c - Profil
gość_9871c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie