Norwegian poleci z Rzymu do Denver

13 listopada 2019 10:45
Norwegian uruchomi w przyszłym sezonie letnim nowe połączenie z Rzymu-Fiumicino do Denver.
Reklama
Inaugurację zaplanowano na 31 marca 2020 r. Loty ze stolicy Włoch do stolicy Kolorado będą odbywać się początkowo (do końca kwietnia) dwa razy w tygodniu, a następnie trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty. Podróż pasażerowie odbędą na pokładzie 344-miejscowych boeingów 787-9.

Do tej pory Norwegian operował sezonowo do stolicy Kolorado tylko z Londynu-Gatwick (od września 2017 r.) i z Paryża-CDG (od marca 2018).


- Jesteśmy pewni, że popyt na podróże między Denver i Rzymem znacznie wzrośnie w wyniku uruchomienia tych lotów, a podróżni spod Gór Skalistych będą chętnie korzystać z nowej usługi ciesząc się wszystkim tym, co Rzym i Włochy mają do zaoferowania - powiedział Kim Day, dyrektor generalny Portu Lotniczego Denver.

Rzym będzie 28. portem lotniczym położonym poza granicami USA znajdującym się w siatce połączeń lotniska w Denver. Z europejskich miast, oprócz wspomnianych wyżej Londynu (British Airways, Norwegian) i Paryża (Norwegian), bezpośrednie rejsy do stolicy Kolorado mają w swojej ofercie lotniska we Frankfurcie i Monachium (Lufthansa), Zurychu (Edelweiss Air) i Keflaviku (Icelandair).

fot. mat. prasowe

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy