Norwegian poleci z Gatwick do Chicago i Austin

6 lipca 2017 07:30
1 komentarz
Chicago oraz Austin będą kolejnymi kierunkami w Stanach Zjednoczonych obsługiwanymi przez Norwegian z portu lotniczego Londyn-Gatwick. Połączenia zostaną zainaugurowane w marcu przyszłego roku.
Reklama
Ogłoszenie nowych kierunków zbiegło się z trzecią rocznicą uruchomienia lotów dalekodystansowych przez linie Norwegian z Londynu Gatwick. W lipcu 2014 r. przewoźnik uruchomił z tego lotniska loty do trzech miast w Stanach Zjednoczonych. Obecnie ze swojej londyńskiej bazy Norwegian realizuje lub planuje 13 połączeń dalekodystansowych, w tym loty do dziewięciu miast w Stanach Zjednoczonych, Singapuru i Buenos Aires.

Nowo zapowiedziane połączenia do Chicago oraz Austin zostaną zainaugurowane w marcu 2018 r. i obsługiwane będą boeingami 787. Do Chicago Dreamliner przewoźnika początkowo poleci cztery razy w tygodniu, choć jak zapowiada rzecznik linii, częstotliwość lotów może ulec zwiększeniu. Loty do Austin będą realizowane trzy razy w tygodniu przez cały rok.

- Po raz kolejny Wielka Brytania jest w centrum naszych ambitnych planów ekspansji, z dostępnymi cenowo biletami do kolejnych dwóch ekscytujących kierunków w Stanach Zjednoczonych. Jako trzecie pod względem wielkości miasto w Ameryce, Chicago jest doskonałym nowym kierunkiem w naszej rosnącej siatce połączeń, podczas gdy Austin stał się także znaczącym hubem dla podróży w celach biznesowych i wypoczynkowych, dlatego jesteśmy zachwyceni że możemy zaoferować pasażerom więcej możliwości podróży i niższe ceny połączeń do tych miast. Wiele osób przekonywało, że niskokosztowe, długodystansowe połączenia nigdy nie będą się opłacać, ale trzy lata, 13 tras i 1,5 mln pasażerów z Wielkiej Brytanii później, Norwegian pokazał, że istnieje olbrzymie zapotrzebowanie na dalekie podróże w przystępnych cenach - powiedział Bjorn Kjos, prezes Norwegian.


fot. Norwegian

Ostatnie komentarze

mluben 2017-07-06 19:46   
mluben - Profil mluben
Fajnie. Ciekawe jakie ceny beda.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy