Malta Air poleci z Modlina do Wiednia

25 października 2019 19:17
25 komentarzy
Kolejny przewoźnik, choć należący do Ryanair Group, otworzy połączenie do podwarszawskiego Modlina. Malta Air uruchomi rejsy do Wiednia od 29 marca 2020 r.
Reklama
Trasa będzie obsługiwana codziennie. Rozkład będzie zróżnicowany i zależy od dnia tygodnia. W poniedziałki i środy start z Modlina przewidziany jest na 5:50, a lądowanie w Austrii na 7:10. Powroty będą odbywać się o godz. 7:50 z przylotem do Modlina o 9:05. W pozostałe dni tygodnia rotacja będzie wykonywana w godzinach popołudniowych lub późnowieczornych, a plan ułożony jest dość nieregularnie. Ze strony rezerwacyjnej Ryanaira wynika, że operatorem rejsów będzie Ryanair Sun przy użyciu samolotów z bazy na Mazowszu.

- W tym roku rozpoczęliśmy współpracę z czołowymi polskimi touroperatorami i pozyskaliśmy kolejnego przewoźnika zagranicznego rozkładowego, a to mówi samo za siebie. Do dalszego szybkiego rozwoju portu potrzebne są kolejne inwestycje w jego infrastrukturę - powiedział Leszek Chorzewski, p.o. prezesa zarządu Portu Lotniczego Warszawa/Modlin.

Bilety można kupić na stronie przewoźnika, w systemie rezerwacyjnym Ryanaira i u pośredników.

fot. mat. prasowe
#aktualizacja Laudamotion zostanie zastąpione przez Malta Air

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_33eef 2019-11-11 11:58   
gość_33eef - Profil gość_33eef
Wam wszystko tu przeszkadza ? Nie lepiej się cieszyć z tego, że coś zacznie latać do innego miejsca poza Krakowem???
Nie ważne kto lata, ważne, że lata!
gość_cd42a 2019-11-10 14:18   
gość_cd42a - Profil gość_cd42a
Ryanair majac coraz wiecej marek bedzie mogl grac zwiazkowcom bardziej na nosie bo jaki problem zamykac baze jako X a kierowac tam samoloty Y. Do chodzic tez moga znizki dla nowych przewoznikow co powoli widac ewidentnie na tym przykladzie
marqoos_pl 2019-11-10 09:43   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Trik z różnymi markami w ramach tej samej grupy jest zapewne związany z ulgami podatkowymi. Przy Malta Air to zapewne też jakieś umowy z rządem Malty (gdzie Ryanair dostał zgodę na przejęcie Air Malta). Dla klientów nie ma to w sumie żadnego znaczenia, bo te loty są i tak często kupione na stronie Ryanair'a. Najprawdopodobniej też (niestety, tylko moja spekulacja), załogi są zatrudniane w tych liniach na innych zasadach i tutaj FR chce w ten sposób uniknąć wewnętrznych konfliktów, a tak to jest "inna marka - inne zasady" (bo niby czemu nie?).
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy