×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Loganair uruchomi sześć nowych tras


Loganair kontynuuje rozbudowę siatki połączeń i planuje uruchomić sześć nowych tras w 2020 r.


Przewoźnik po raz pierwszy w historii poleci z Glasgow do Cardiff (od 27 lutego 2020 r. sześć razy w tygodniu, od 29 marca 2020 r. 12 razy w tygodniu), uruchomione zostanie także połączenie z Aberdeen do Haugesund (od 24 lutego 2020 r., sześć razy w tygodniu) - będzie to pierwsza trasa przewoźnika na to północnonorweskie lotnisko i trzecia do Norwegii.

Linia poleci także z Aberdeen do East Midlands (od 24 lutego 2020 r., sześć razy w tygodniu) i Brukseli, a także z Newcastle to Bergen (od 26 kwietnia 2020 r., trzy razy w tygodniu, od 22 maja 2020 r. cztery razy w tygodniu) i sezonowo do Guernsey (od 6 czerwca 2020 r., raz w tygodniu). 

Loganair obsługuje obecnie łącznie 36 połączeń do siedmiu krajów, w tym oferuje najwięcej połączeń krajowych na obszarze Szkocji. Rozszerzona siatka przewoźnika obejmuje cały świat dzięki szerokiemu wyborowi połączeń code-share i interline z największymi liniami lotniczymi: m.in. Wideroe, Emirates, Qatar Airways, British Airways, KLM, Air France oraz Turkish Airlines. 

Wszystkie nowe połączenia będą obsługiwane przez samoloty Embraer 135 lub 145, stanowiące część całej floty przewoźnika, która liczy w sumie 45 samolotów. Nowe trasy z Aberdeen do Haugesund i East Midlands, jak również z Newcastle do Bergen, połączą porty regionalne z ważnymi ośrodkami energetycznymi, naftowo-gazowymi lub morskimi.

Loty z Glasgow do Cardiff są dedykowane klientom biznesowym, natomiast rejsy z Newcastle do Guernsey - są skierowane do turystów. 

fot. mat. prasowe

gość_7973b - Profil
gość_7973b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie