airBaltic wprowadza zimowy rozkład

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
09 września 2019 09:47
Linia airBaltic załadowała pełny rozkład lotów na sezon zimowy 2019/2020. Wśród nowości są m.in. loty z Rygi do Aten, Dublina, Reykjaviku-Keflaviku i Stuttgartu, które po raz pierwszy będą wykonywane w zimie.
Reklama

W nadchodzącym sezonie zimowym airBaltic będzie również oferować sezonowe loty do ośrodków narciarskich w Salzburgu, Weronie i Popradzie, a także cztery loty tygodniowo do Abu Zabi, które zostaną wznowione na początku października. airBaltic będzie również nadal oferować połączenia do popularnych turystycznych miast jak Malaga, Barcelona czy Lizbona.

Loty z Rygi do do Dublina i Stuttgartu będą obsługiwane przez cały sezon zimowy. Loty do Reykjaviku będą wykonywane do 31 stycznia 2020 r. i powrócą 3 marca 2020 r., natomiast rejsy z Rygi do Aten będą kontynuowane do 1 grudnia 2019 r. i powrócą 4 marca 2020 r.


Z Tallina airBaltic uruchomi nową trasę sezonową do Salzburga. Ponadto połączenia do Malagi, Brukseli i Kopenhagi będą wykonywane przez cały rok, a nie jak wcześniej - tylko w lecie.

airBaltic obsługuje ponad 70 kierunków z Rygi, Tallina i Wilna do kierunków europejskich, skandynawskich oraz w WNP i na Bliskim Wschodzie.

fot. mat. prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama