Adrian Kubicki odchodzi z LOT-u. Zastąpił go Michał Czernicki

12 sierpnia 2019 09:10
5 komentarzy
Michał Czernicki został nowym rzecznikiem prasowym LOT-u. Zastąpił Adriana Kubickiego, który po pięciu latach odchodzi ze spółki.
Reklama
Kubicki był związany z LOT-em od 2014 r., na początku pracował na stanowisku kierownika ds. PR, a następnie awansował na p.o. rzecznika prasowego i dyrektora ds. komunikacji korporacyjnej. Wcześniej pracował jako dziennikarz w Radiu Eska, VOX FM, a także współpracował z "National Geographic Traveller" i "Magazynem Podróże". Pisał też dla portalu ngo.pl.

- Opuszczam LOT by podjąć się kolejnego wyzwania, tym razem poza granicami Polski. Nie była to łatwa decyzja, ale jestem pewien, że misja, która jest przede mną będzie co najmniej równie ekscytująca. Praca w LOT, czyli w najszybciej rozwijającej się linii lotniczej w Europie, była dla mnie fantastycznym czasem zdobywania ogromnego zawodowego doświadczenia. Jestem przekonany, że przed LOT-em jest równie wspaniała przyszłość. Prezesowi Milczarskiemu i całemu Zespołowi w powietrzu i na ziemi dziękuję i życzę dalszych sukcesów w budowaniu silnego LOT-u - mówi Adrian Kubicki.

Jego następcą na stanowisku rzecznika prasowego został Michał Czernicki, który od miesiąca pracuje w Locie. Skończył studia licencjackie na Akademii Leona Koźmińskiego oraz magisterskie na Uniwersytecie SWPS.

W przeszłości Czernicki był już związany z branżą lotniczą. Zajmował się między innymi komunikacją w Airbus Helicopters we Francji oraz tworzył nowe kanały komunikacji w Przedsiębiorstwie Państwowym „Porty Lotnicze”. Posiada także doświadczenie operacyjne dzięki pracy na lotnisku Lille Lesquin we Francji oraz w Welcome Airport Services. Od czerwca br. był zatrudniony jako ekspert ds. PR w Polskiej Grupie Lotniczej, teraz będzie pełnić również funkcję jej rzecznika prasowego. Czernicki pracował także przez rok jako rzecznik prasowy WOPR-u.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
ymp 2019-08-14 17:26   
ymp - Profil ymp
Doświadczenie z WOPR może się przydać w przyszłości. Niezbyt chyba odległej.
gość_d7f44 2019-08-13 17:58   
gość_d7f44 - Profil gość_d7f44
Tonący brzytwy się chwyta?
gość_2f080 2019-08-13 16:42   
gość_2f080 - Profil gość_2f080
WOPR - dobra szkola PR ;-) Ciekawy jestem pierwszych wystapien .
Gratuluje odwagi Pani Michalowi i Zarzadowi LO .
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy