×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair poleci z Cypru do Libanu


Linie Ryanair ogłosiły dziś (10.07) ogłosiły dziś swoją pierwszą trasę do Libanu. W sezonie zimowym 2019 r. irlandzka linia poleci z cypryjskiego Pafos do Bejrutu.


Loty na na nowej trasie będą realizowane od 30 października 2019 r. do 27 marca 2020 r. w poniedziałki, środy i piątki. Niewykluczone, że irlandzka linia będzie systematycznie rozwijać ofertę lotów do Bejrutu podobnie jak miało to wcześniej miejsce w przypadku jordańskiego Ammanu.


- Z przyjemnością ogłaszamy, że niskie ceny Ryanair dotarły do Bejrutu, najnowszego lotniska w naszej sieci i pierwszego w Libanie. Loty na naszej nowej trasie do Pafos na Cyprze rozpoczniemy w październiku 2019 r. [...] zapewniając klientom w Libanie możliwość rezerwacji tanich lotów do Pafos do marca 2020 r. - powiedział Chiara Ravara, szefowa działu sprzedaży i marketingu Ryanair.

Loty na nowej trasie dostępne są już w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. Ceny rozpoczynają się od ok. 16 Euro za odcinek.

Fot. Pixabay (CC)


gość_84e4a - Profil
gość_84e4a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie