×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


AirBaltic prezentuje A220-300 w narodowych barwach Estonii


Linie airBaltic zaprezentowały jeden ze swoich najnowszych airbusów A220-300 w barwach narodowych Estonii.


Maszyną, która otrzymała okolicznościowe malowanie, jest airbus A220-300 zarejestrowany jako YL-CSJ. Na kadłubie odrzutowca, nazwanego na cześć stolicy tego kraju, znalazły się trzy kolory estońskiej flagi - biały, czarny i niebieski.


Estonia to jeden z najdynamiczniej rosnących rynków przewoźnika, co nieustannie podkreślają przedstawiciele przewoźnika:

Obserwujemy bardzo duży popyt na rynku estońskim, a liczba pasażerów, którzy podróżują z nami, rośnie z miesiąca na miesiąc. W związku z tym airBaltic ma zaszczyt zaprezentować specjalny prezent dla swoich pasażerów z tego kraju. Teraz będziemy reprezentować Estonię na całym świecie, ponieważ kolory estońskiej flagi będą dumnie powiewać nad naszymi głowami wysoko na niebie - mówił podczas prezentacji okolicznościowego malowania Martin Gauss, dyrektor generalny airBaltic.

W ciągu pierwszych pięciu miesięcy 2019 roku airBaltic przewiózł ponad 210 tys. pasażerów do i z Estonii, co stanowi wzrost o 31 proc. w stosunku do tego samego okresu roku ubiegłego. Dzięki uruchomieniu w tym roku trzech nowych bezpośrednich połączeń, airBaltic oferuje obecnie łącznie 12 bezpośrednich połączeń z Tallina.

fot. airBalticgość_c568f - Profil
gość_c568f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie