×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


EVA Air odebrała pierwszego 787-10


Tajwańskie linie EVA Air odebrały w piątek (21.06) pierwszego boeinga 787-10.


Przewoźnik zamówił łącznie 20 egzemplarzy najdłuższego z dreamlinerów. Warto również dodać, że linie eksploatują już cztery mniejsze 787-9.

- Dreamliner stał się flagowym samolotem w naszej flocie, a my korzystamy z jego bezkonkurencyjnej wydajności, niezawodności i wielkości, która pozwala obsługiwać najpopularniejsze azjatyckie trasy - powiedział Steve Lin, prezes EVA Air. - Model 787-10 oferuje o około 15 proc. większą ładowność i więcej miejsc w kabinie w porównaniu do naszych 787-9. Dzięki temu mamy sporo nowych możliwości przyszłego rozwoju na rynkach w Azji i na Pacyfiku. Jako pięciogwiazdkowa linia lotnicza jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom światowej klasy usług i produktów, a te nowe samoloty będą kluczem do naszego długoterminowego sukcesu - dodał Lin.


Boeing 787-10 w barwach EVA Air otrzymał dwuklasową konfigurację wnętrza, w którym znalazło się 342 foteli - w tym 34 w klasie biznesowej i 308 w klasie ekonomicznej.

fot. mat. prasowegość_d2f86 - Profil
gość_d2f86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie