×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian poleci z Gdańska do Bergen. Częściej z Krakowa


W środę (19.06) linie lotnicze Norwegian Air Shuttle wprowadziły do oferty swoich połączeń z Gdańska nową trasę do Norwegii. Z Rębiechowa już wkrótce polecimy do Bergen. Linia będzie oferowała także więcej rejsów z tego norweskiego miasta do Krakowa.


Połączenie z Pomorza dostępne będzie od 27 października 2019 r. Loty pomiędzy Lotniskiem im. L. Wałęsy a Bergen odbywać się będą dwa razy w tygodniu: w czwartki oraz niedziele.
– Cieszymy się bardzo z rozwoju linii Norwegian w Gdańsku. Mimo, że Norwegian nie jest pierwszym przewoźnikiem operującym na tej trasie, jestem przekonany, że doskonale uzupełni ofertę lotów do Bergen. Pamiętajmy że Norwegian jest przewoźnikiem sieciowym, który dodając z Gdańska kolejną trasę, otwiera jeszcze więcej możliwości przesiadkowych, w ramach swojej siatki połączeń – powiedział Tomasz Kloskowski, prezes zarządu gdańskiego lotniska.


W czwartki loty z Bergen startować będą o 10:55, a do Gdańska przybędą o 12:00. Po 40-minutowym postoju samolot skieruje się do Norwegii, gdzie wyląduje o 14:35. Niedzielna rotacja wykonywana będzie w godzinach porannych - start z Bergen o 7:50, lądowanie w Gdańsku o 9:45, po czym nastąpi 40 minut postoju i lądowanie w Bergen o 12:20. Loty trwać będą godzinę i 55 minut. 

Loty do norweskiego miasta oferują już linie Wizz Air z codziennymi lotami w okresie letnim. Warto z kolei przypomnieć, że od sezonu zimowego 2019/2020 Norwegian kończy operacje między Gdańskiem a Helsinkami.

Poza Gdańskiem, Norwegian uruchomi jeszcze cztery nowe trasy z Bergen: do Manchesteru (od 28.10), na Teneryfę (od 29.10), do Połągi (od 30.10) oraz Evenes (od 28.10). Od końca października zwiększona zostanie również liczbę lotów z Bergen do Krakowa oraz Alicante.

fot.: materiały prasowegość_d24e8 - Profil
gość_d24e8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie